gpolec@poczta.fm
tel. 601-226-574

SPRZEDAM UŻYWANE

Sprzedam używane lub zregenerowane pompy i automatykę, którą nabyłem od firm zajmujących się szeroko pojętym handlem,  współpracuję też z kilkoma firmami zajmującymi się typowo handlem takim własnie asortymentem.

Są to urządzenia z krajów UE, które trafiają do Polski za pośrednictwem prywatnego importu lub też są to zdemontowane pompy i urządzenia przez firmy zajmujące się modernizacją lub likwidacją instalacji przemysłowych.  Sprzęt ten i wyposażenie, które pomimo pełnej ich sprawności użytkowej zostały zdemontowane z takich czy innych przyczyn technicznych lub ekonomicznych jest w przeważającej części w dobrym stanie technicznym i jest pełnowartościowym produktem tyle że używanym w jakimś stopniu.  CZĘSTO TO TEŻ SĄ ELEMENTY NOWE  –  NIE UŻYWANE Z UKŁADÓW REZERWY PRACY LUB REZERWOWE POMPY I STEROWNIKI ZE STANÓW MAGAZYNOWYCH !!!  .

W niektórych przypadkach u klientów, gdzie liczy się przede wszystkim czas naprawy wymieniam np. pompę z uszkodzonym silnikiem na nową a zdemontowaną, którą odkupuję – przezwajam, wymieniam elementy już częściowo zużyte na pełno wartościowe lub nowe (czasem modyfikuję na lepsze !!!) i sprzedaję klientowi, który jest zainteresowany pełnowartościowym produktem w cenie rzeczy używanej. Jest to forma dostosowania się do potrzeb i możliwości finansowych  klienta.

Dostępność, ceny, stan techniczny na zapytanie telefoniczne lub e-meilowe.

Sprzedam używane lub zregenerowane :

POMPY – różne typy i modele (obiegowe, wodne, głębinowe, hydroforowe, zestawy, pompy ściekowe zatapialne i suche)

STEROWNIKI – pompowni przydomowych, pomp obiegowych, zestawów hydroforowych.

ROZDZIELNIE ZASILAJĄCO-STERUJĄCE – do zestawów pomp obiegowych, ściekowych

FALOWNIKI – do pomp lub innych silników elektrycznych

ARMATURA HYDRAULICZNA – różnych średnic i o różnych typach podłącza (kołnierze, GZ, GW) zawory odcinające kulowe lub klinowo-czopowe, zawory przeciw zwrotne, zawory regulacyjne, zawory  sterowane elektrycznie (elektrozawory , zawory pierwszeństwa przepływu)

Obrót i wprowadzanie do użytku sprzętu i urządzeń , które pomimo wcześniejszego użytkowania ale też przede wszystkim dobrego stanu technicznego, jest  recyklingiem materiałów przemysłowych dającym klientowi tanią a zarazem pełnowartościową grupę sprzętu technicznego.